تیپ شخصیتی ESFJ و ISFJ:

ESFJ:برونگرا- حسی- احساسی- قضاوتی

خونگرم و اجتماعی. معمولا آنها را می‌توان هنگام کمک رساندن به دیگران پیدا کرد، درنتیجه می‌توان گفت آنها بیش از آنکه تمایل به مدیریت داشته باشند به عنوان یک معاون اعلام حضور می‌کنند. آنها دائما به دنبال این هستند که به عنوان شخصی خوب و قابل اعتنا در جامعه شناخته شوند و برای رسیدن به این مرتبه هرکاری را انجام می‌دهند، حتی امکان دارد از رسیدن به نیازهای خود صرف نظر کنند. آنها به شدت اهل برنامه ریزی هستند و از اتفاقات جدید و پیشبینی نشده به هیچ وجه استقبال نمی‌کنند. ممکن است این افراد تا حدودی سنتی و سختگیر باشند و دائما از دیگران بخواهند که به آنها اعتماد کرده و نیازهایشان را با او درمیان بگذارند. ممکن است این افراد در تمایلشان به کمک کردن در دیگران تا حدودی زیاده روی کنند و همچنین نتوانند انتقاد از خودشان را بپذیرند.

تیپ شخصیتی ESFJ

ISFJ:درونگرا- حسی- احساسی- قضاوتی

آنها افرادی خویشتن‌دار هستند که بیشتر علاقه به عمل کردن دارند تا حرف زدن. آنها علاقه دارند تا به زیر دستان خود کمک کنند اما معمولا کارهایی را انتخاب می‌کنند که آسان به چشم نیایند. بی نظمی و اشکال را نمی‌پذیرند. نسبت به افراد نزدیک به خود حساس بوده و تمام تلاشش را برای آسایش دوستان و خانواده‌اش انجام می‌دهد. این افراد از آنجایی که توانایی پذیرش اشکالات را ندارند، به آسانی به خود اجازه‌ی قضاوت دیگران را می‌دهد اما این رفتار را به شکلی انجام نداده که کسی از او برنجد. همچنین او نسبت به هر چیز دیگری الویت خود را نزدیکانش قرار داده و سعی می‌کند در هر زمانی کنار آنها باشد.

تیپ شخصیتی ISFJ

تماس با ما

02166703576 02122214949

برای دریافت وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تلفن شعبه اندرزگو

02122214949

تلفن شعبه انقلاب

02166703576

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Instagram
YouTube
عنوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دکتر زهره واثقی ، مشاور‌ و روانشناس خانواده و زوج درمانگر، مشاوره پیش از ازدواج، مشاور کودک، اختلافات زناشوئی، اضطراب، اختلالات یادگیری کودک

فهرست