این تکنیک فردی که بیشترین مشکل رو باهاش دارید و نبخشیدین در نظر بگیرین. یک قلم و کاغذ بردارید و شروع به نوشتن نامه براش کنید.تو این نامه همه مسائلی که بین شما پیش آمده و تمام حرفهای ناگفته و هر چیزی که شما رو رنجانده هم مطرح کنید ونگذارید حرفی ناگفته بماند. احتمالا نوشتن اولین نامه کمی سخته و ممکنه باعث بروز خشم یا اندوه شما بشه.شاید هم شما نسبت به نوشتن نامه مقاومت داشته باشید و نتونید شروع کنید و یا در بین نامه رهاش کنید. ولی پشتکار داشته باشید و وقت کافی بذارید که نامه رو بنویسید.


تکنیک بخشش دکتر زهره واثقی


بعد از چند ساعت یا یکی دو روز این نامه رو بخونید. و بعداز ۲ تا ۳ باز خوندن بسوزنید. حالا شما آماده نوشتن نامه بعدی هستید. باز به همون شکل نامه ای بنویسید و همون مسیر رو طی کنید تا زمانیکه نامه ای که می نویسید شبیه نامه قبلی باشه و حرف و عاطفه جدیدی برای مطرح کردن وجود نداشته باشه. این نامه رو هم بخونید. این نامه محتوای نهاییه که با بررسی اون می تونید تمام مسائلتان رو حل کنید. حواستون باشد نامه ها رو تا پیش از سوزوندن جایی نذارید که کسی بخونه چون ممکنه براتون دردسر ساز بشه.

تماس با ما

02166703576 02122214949

برای دریافت وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تلفن شعبه اندرزگو

02122214949

تلفن شعبه انقلاب

02166703576

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Instagram
YouTube
عنوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دکتر زهره واثقی ، مشاور‌ و روانشناس خانواده و زوج درمانگر، مشاوره پیش از ازدواج، مشاور کودک، اختلافات زناشوئی، اضطراب، اختلالات یادگیری کودک

فهرست